-2.9 C
Swarzędz
sobota, 3 grudnia 2022

Mamy trzeci przypadek koronawirusa w naszej gminie!

Niestety, w czwartek przed południem potwierdzono trzeci przypadek koronawirusa w naszej gminie. Dotychczas wyzdrowiała jedna osoba.

Zobacz także

Czwartkowe południe nie przyniosło dobrych informacji. Mamy trzeci – potwierdzony wynikiem testu – przypadek zakażenia koronawirusa w naszej gminie.

Przypomnijmy. Po trzech tygodniach od pojawienia się pierwszego zakażonego mieszkańca w naszej gminie i 2,5 tygodnia od wykrycia kolejnego przypadku, jedna z zakażonych osób wyzdrowiała! Przeprowadzone testy na koronawirusa wykazały dwa negatywne wyniki!  Ta informacja ucieszyła wielu swarzędzan. Niestety, dzisiaj pojawiła się zła wiadomość. W południe burmistrz Marian Szkudlarek – w specjalnym komunikacie – przekazał informację, że w naszej gminie potwierdzono trzeci przypadek zakażenia koronawirusem.

Do dnia dzisiejszego w Poznaniu odnotowano 50 przypadków zakażenia koronawirusem, a w 17 gminach Powiatu Poznańskiego 46, w tym trzy w gminie Swarzędz.

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 828 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 43 osoby zmarły. 34 osoby z naszego regionu już wyzdrowiały.

- Reklama -
- Reklama -
Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 171)