niedziela, 23 czerwca 2024
22.7 C
Swarzędz

Listy przyjętych w czerwcu

Epidemia koronawirusa spowodowała także zmiany w procesie rekrutacji do publicznych przedszkoli na terenie naszej gminy.

Zobacz także

- Reklama -

18 marca  – ze względu na obecną sytuację w kraju – swarzędzki magistrat zmienił  terminy postępowań rekrutacyjnych do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas I szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Swarzędz. Termin składania wniosków w wersji papierowej (wydrukowanych i podpisanych) wraz z załącznikami został ustalony na 18 – 22 maja 2020 r.

1 czerwca mają zostać opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do placówek przedszkolnych, a 15 czerwca nastąpi publikacja list dzieci przyjętych i nieprzyjętych do danego przedszkola. Te same terminy obowiązują jeśli chodzi o szkoły podstawowe. Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do danej szkoły pojawią się 1 czerwca, a 15 czerwca listy uczniów przyjętych i nieprzyjętych.

 Przypomnijmy, że termin składania elektronicznych wniosków – zarówno do przedszkoli jak i do szkół podstawowych  obowiązywał do końca marca.

- Reklama -
- Reklama -