niedziela, 19 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

Znowu można rejestrować auta

22 kwietnia zostały otwarte filie Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu. Tym samym od wtorku swarzędzka filia Wydziału, mieszcząca się w budynku przy ul. Poznańskiej w Swarzędzu wznowiła swoją działalność.

Zobacz także

- Reklama -

Od kilku tygodni – w związku z epidemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w  Poznaniu, zamknęło filie Wydziału Komunikacji i Transportu, m.in. swarzędzką placówką, mieszczącą się przy ul. Poznańskiej. Kilka dni temu Starosta poinformował o zmianie zasad  obsługi klienta w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

– Od wtorku, tj. 21 kwietnia br. Starostwo ponownie umożliwiło  klientom internetową rejestrację wizyt w zakresie spraw związanych wyłącznie: z rejestracją pojazdów i uzyskaniem uprawnień do kierowania pojazdami. Rezerwacja internetowa dotyczy wyłącznie wizyt w wydziale przy ul. Jackowskiego 18 w Poznaniu – informował starosta Jan Grabkowski, w specjalnym  komunikacie.  

Od wtorku, 21 kwietnia  otwarte zostały też wszystkie filie Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu, m.in. placówka w Swarzędzu, mieszcząca się w budynku przy ul. Poznańskiej.

- Reklama -
- Reklama -