czwartek, 22 lutego 2024
8.1 C
Swarzędz

Lidl otworzył sklep w Zalasewie

Na swarzędzkiej mapie handlowej pojawił się kolejny market sieci LIDL w naszej gminie. W czwartek, 23 kwietnia został otwarty sklep sieci w Zalasewie, przy ul. Planetarnej 20. Zatrudnienie znalazło tam 29 osób.

Zobacz także

- Reklama -

Firma Lidl Polska rozwija sieć swoich  sklepów, także w naszej gminie. W czwartek, 23 kwietnia, Lidl otworzył swoją pierwszą placówkę w Zalasewie, przy ul. Planetarnej 20, a drugą w gminie. Powierzchnia sali sprzedaży to ponad 1300 m2.   – W nowo otwartym sklepie nie zabraknie szerokiego wyboru świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bezkonserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także marek takich jak: Pikok”, „Pilos” czy „Cien Food For Skin – podkreśla sieć.  

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – sobota: 6:00 – 22:00
  • niedziela handlowa: 6:00 – 22:00
- Reklama -
- Reklama -