poniedziałek, 26 lutego 2024
4.2 C
Swarzędz

Zaginiony swarzędzanin odnalazł się!

Mamy wspaniałą wiadomość. Poszukiwany od wtorku pan Michał z Jasina odnalazł się! Jest w szpitalu, ale nic poważnego Mu się nie stało. Dzięki intensywnej akcji poszukiwawczej, udało się ustalić miejsce przebywania zaginionego mieszkańca naszej gminy.

Zobacz także

- Reklama -

Pan Michał zaginął w miniony wtorek, 21 kwietniaWyjechał z domu białym busem, zabrał ze sobą do auta czarny rower, kask (często jeździł po lesie) i odblaskową, żółtą kamizelkę. Od tego czasu nie wrócił do domu, ani nie skontaktował się z  rodziną, czy przyjaciółmi. 

Zakrojona na szeroką skalę akcję poszukiwawcza i współdziałanie wielu służb i osób dała wspaniały efekt. Pan Michał został odnaleziony! Jak się dowiedzieliśmy przebywa  w szpitalu, ale nic poważnego mu się nie stało.

Bardzo dziękujemy mieszkańcom naszej gminy  za pomoc i udostępnianie postu!!!

Fotorts
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -