wtorek, 23 lipca 2024
16.6 C
Swarzędz

Kolejna osoba z naszej gminy wyzdrowiała!

Druga osoba z naszej gminy, zmagająca się z COVID -19 wyzdrowiała! Do tej pory u czterech mieszkańców naszej gminy potwierdzono – dodatnimi testami – zakażenie koronawirusem. Jedna osoba wyzdrowiała już w poprzednim tygodniu, w poniedziałek burmistrz Marian Szkudlarek przekazał informację, że mamy drugiego ozdrowieńca. Pozostałe dwie - zakażone koronawirusem – osoby pozostają obecnie w izolacji domowej.

Zobacz także

- Reklama -

Przypomnijmy, że w naszej gminie u czterech osób potwierdzono zakażenie koronawirusem (dwaj mężczyźni i dwie kobiety); trzy z nich to osoby związane ze służbą zdrowia. Pierwsza z zakażonych osób wyzdrowiała już  w poprzednim tygodniu. W poniedziałek, 27 kwietnia  burmistrz Marian Szkudlarek przekazał informację o tym, że wyzdrowiała kolejna osoba w naszej gminie! Dwie pozostałe zakażone osoby przebywają obecnie w izolacji domowej.

– Według potwierdzonych porannych danych z poniedziałku 27 kwietnia na terenie naszej gminy 27 osób (17 adresów) objętych jest kwarantanną nadzorowaną przez policję, a 11 osób (9 adresów) odbywa kwarantannę z zastosowaniem aplikacji „kwarantanna domowa” – podkreśla gospodarz Gminy.

Do tej pory na terenie Poznania i 17 gmin Powiatu Poznańskiego zachorowało łącznie 113 osób ( w tym cztery z gminy Swarzędz).

- Reklama -
- Reklama -