niedziela, 21 kwietnia 2024
7.2 C
Swarzędz

Będą robić zdjęcia mieszkańcom z flagami

W najbliższą sobotę, 2 maja w Dniu Flagi, mieszkańcy miasta i gminy będą mieli możliwość udziału w nietypowej akcji fotograficznej, organizowanej przez profesjonalnych fotografików - przy współudziale ratusza - którzy będą robić zdjęcia mieszkańcom z flagami.

Zobacz także

- Reklama -

Jak informuje swarzędzki ratusz  w najbliższą sobotę, 2 maja po gminie Swarzędz będzie jeździł specjalny, oznakowany samochód, na którego pokładzie profesjonalni fotografowie (z  KSPhotography-Kacper Skubiszak Fotografia Sportowa) będą robić pamiątkowe zdjęcia mieszkańcom. – Wystarczy wyjść na balkon, podwórko lub do ogrodu, albo „pokazać się” w oknie z narodowymi flagami, bądź innymi emblematami w barwach narodowych  i stać się tym samym częścią gminnej “biało- czerwonej galerii”. Zdjęcia zostaną udostępnione (z możliwością bezpłatnego ich pobrania) na stronie internetowej autorów oraz UMiG w Swarzędzu – wyjaśnia swarzędzki magistrat.

Wszystkie zrobione zdjęcia dostępne będą nieodpłatnie na stronie KSPhotography-Kacper Skubiszak Fotografia Sportowa do pełnego udostępniania, pobierania i oznaczania.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się tutaj: https://www.facebook.com/events/645673266009984/

- Reklama -
- Reklama -