sobota, 22 czerwca 2024
19.2 C
Swarzędz

ETC ponownie działa

Od 4 maja ponownie jest czynne Centrum ETC Swarzędz. Od poniedziałku działają wszystkie sklepy z wyłączeniem klubu fitness, biura podróży oraz sali zabaw dla dzieci.

Zobacz także

- Reklama -

W miniony poniedziałek, Centrum Handlowe ETC – zgodnie z wytycznymi – zostało ponownie otwarte dla klientów.  Galeria jest czynna w standardowych godzinach 10:00 – 21:00 (Supermarket Intermarché czynny w godz. 8:00 – 21:00).  – W trosce o bezpieczeństwo klientów, obowiązuje zakaz korzystania z zabawek, urządzeń automatycznych dla dzieci i placu zabaw. Nieczynne pozostają biuro podróży oraz klub fitness wraz z salą zabaw dla najmłodszych. W strefie gastronomicznej można zamówić dania na wynos lub z dowozem do domu. Na terenie ETC Swarzędz nie można spożywać posiłków ani zakupionych produktów – wyjaśnia Izabela Rześniowiecka – Walter, z Biura Prasowego ETC.  

Nową zasadą, skierowaną do zmotoryzowanych Klientów, jest parkowanie samochodu na co drugim miejscu. Obowiązkowo należy utrzymywać odległość 2 metrów od drugiej osoby – również w kolejce do kasy. ETC Swarzędz przypomina, że we wszystkich lokalach obowiązuje zasada obecności 1 osoby na 15 m², a klienci muszą nosić maseczki.

- Reklama -
- Reklama -