wtorek, 23 lipca 2024
21.7 C
Swarzędz

Od piątku czynne obiekty sportowe w naszej gminie

8 maja otwarte zostały obiekty sportowe w naszej gminie: skatepark, boiska i bieżnie. - Na boiskach i bieżniach obowiązują nowe zasady korzystania. Pierwszeństwo mają grupy zorganizowane z klubów sportowych, przy spełnieniu wymogów sanitarnych – informuje swarzędzki ratusz.

Zobacz także

- Reklama -

W piątek, 8 maja udostępnione zostały gminne obiekty sportowe. Czynny jest już skatepark, bieżnie i boiska (za wyjątkiem tych przy szkołach). – Obowiązują nowe zasady korzystania z tych obiektów. Z boisk, w pierwszej kolejności, mogą korzystać zorganizowane grupy (pod nadzorem) z klubów z terenu gminy Swarzędz, przy spełnieniu wymogów sanitarnych.  Ewentualne dodatkowe informacje na temat obiektów sportowych można uzyskać telefonicznie pod numerami: 61 650-95-20 oraz 500-169-118 – informuje burmistrz Marian Szkudlarek w najnowszym komunikacie.

Wykaz otwartych obiektów:

  • Skatepark (od 12.00 do 20.00)
  • Boiska i bieżnie SCSiR  (pon.pt – 15.00-200, sob.nd – 10.00-18.00)
  • Boiska dla klubów: Orlik Bogucin, boiska na os. Raczyńskiego, boiska na os. Czwartaków, boisko w Gruszczynie, boisko w Kobylnicy, boisko w Zalasewie, boisko za pływalnią, boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko do hokeja na trawie, bieżnia boiska i bieżnia.
  • Dla ogólnego użytku: Orlik Bogucin, boiska na os. Czwartaków
- Reklama -
- Reklama -