sobota, 15 czerwca 2024
20.8 C
Swarzędz

Swarzędz powalczy o najwyższą frekwencję!

Samorządy tworzące Metropolię Poznań - w tym gmina Swarzędz - powalczą między sobą o najwyższą frekwencję w wyborach Prezydenta RP, których pierwsza tura już 28 czerwca. Akcję wspiera spot filmowy z udziałem samorządowców.

Zobacz także

- Reklama -

Zawalczmy o wysoką frekwencję, wybierzmy mocnego prezydenta – mówi Jacek Jaśkowiak w bokserskich rękawicach. Tak zaczyna się spot, który pojawił się w social mediach, na 4 dni przed 1. turą wyborów prezydenckich. Film zachęca do licznego udziału w głosowaniu. Obok Prezydenta Poznania występują m.in. wiceprezesi Stowarzyszenia Metropolia Poznań – Jan Grabkowski, Starosta Poznański nawiązuje do historii przypominając 28 czerwca 1956 roku, kiedy poznaniacy pokazali jak walczyć o wolną Polskę, natomiast Tadeusz Czajka, Wójt Tarnowa Podgórnego zachęca do rywalizacji między samorządami o najwyższą frekwencję. Na terenie zwycięskiej gminy zasadzone zostanie Drzewo Wysokiej Frekwencji, a na mieszkańców będzie czekała niespodzianka.

Liczymy, że Swarzędz będzie w czołówce gmin z najwyższą frekwencją!

Przypomnijmy, że Stowarzyszenie Metropolia Poznań tworzą powiat poznański, miasto Poznań i gminy Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem i Tarnowo Podgórne.

https://www.facebook.com/watch/?v=1831352060337519),

- Reklama -
- Reklama -