piątek, 21 czerwca 2024
17.5 C
Swarzędz

Marta Czujewicz z nagrodą sportową

Swarzędzanka Marta Czujewicz - która wraz z reprezentacją Polski wywalczyła złoty medal Mistrzostw Europy w hokeju na trawie - zdobyła nagrodę sportową, przyznawaną najlepszym sportowcom przez powiat poznański.

Zobacz także

- Reklama -

Powiat poznański oficjalnie ogłosił laureatów tegorocznej edycji konkursu na najlepszych sportowców w naszym regionie. Wśród laureatów, w kategorii juniorka młodsza, triumfowała mieszkanka naszej gminy, Marta Czujewicz, hokeistka  Swarka Swarzędz,  która wraz z reprezentacją Polski do lat 16, sięgnęła po złoty medal Mistrzostw Europy juniorek. Zawodniczka ze Swarzędza, ze swoim klubem wywalczyła również srebrny medal na halowych Mistrzostwach Polski juniorek młodszych oraz brąz podczas turnieju XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącej jednocześnie Mistrzostwami kraju juniorek młodszych. 

Warto doda,   że powiat poznański wyróżnił także innych sportowców i trenerów z naszej gminy.

Wyróżnienia zdobyli: UKS SP5 Swarek Swarzędz – hokej na trawie (juniorki młodsze), UKS Lider Swarzędz – koszykówka,  Oriana Bratkowska (UKS SP5 Swarek Swarzędz – hokej na trawie), Krzysztof Witczak (UKS SP5 Swarek Swarzędz – hokej na trawie) i Anna Talarczyk (UKS Lider Swarzędz – koszykówka).

Fotorts
- Reklama -
- Reklama -