Utrudnienia między Rynkiem a Placem Niezłomnych

W najbliższą środę, 8 lipca - w związku z planowanymi robotami budowlanymi na ul. Ogrodowej (pl. Niezłomnych) – zamknięty zostanie dla ruchu odcinek łącznika, pomiędzy Rynkiem a pl. Niezłomnych. Utrudnienia potrwają jeden dzień.

W najbliższą środę kierowców czekają utrudnienia w okolicy swarzędzkiego Rynku. Na jeden dzień zostanie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek łączący Rynek z Placem Niezłomnych.

– Objazd dla pojazdów osobowych zostanie poprowadzony ul. Zamkową, Wielką Rybacką i Małą Rybacką. Dla autobusów z kolei zostanie wyznaczony pas ruchu w ul. Wrzesińskiej od Rynku w kierunku ul. Piaski oraz zostaną wyznaczone tymczasowe przystanki na swarzędzkim Rynku. Przystanki przy pl. Niezłomnych zostaną na ten dzień wyłączone. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona po tymczasowym odtworzeniu nawierzchni, a roboty będą kontynuowane po 2 tygodniach – wstępny termin to 22 lipca. W imieniu wykonawcy i inwestora, którym nie jest Gmina Swarzędz, przepraszamy za utrudnienia – wyjaśnia swarzędzki  magistrat na swojej stronie internetowej.

- Reklama -