środa, 24 lipca 2024
21.5 C
Swarzędz

W sobotę zamknięty przejazd przez skrzyżowanie

W najbliższą sobotę, 18 lipca, w godz. 7.00-15.00, nie będzie możliwości przejazdu przez krzyżowanie ulic Transportowej i Kórnickiej. – Tego dnia układana będzie nawierzchnia na powstającym w tym miejscu rondzie - informuje swarzędzki magistrat.

Zobacz także

- Reklama -

W związku z planowanymi pracami, dotyczącymi układania warstwy ścieralnej na nowo powstającym rondzie u zbiegu ulic Transportowej i Kórnickiej, w najbliższą sobotę, 18 lipca  w godzinach 7:00-15:00, nie będzie możliwości przejazdu przez to skrzyżowanie w żadnym kierunku. Objazd dla samochodów osobowych na odcinku od Zalasewa do Garbów będzie możliwy ul. Planetarną, Transportową, Michałówka, Łozinową i Akacjową – informuje swarzędzki ratusz.

W związku z zamknięciem przejazdu przez nowo budowane rondo autobusy na liniach 484 i 494 będą kursować ulicami: Rondo Raczyńskiego – Graniczna – Kupiecka – Planetarna – Os. Leśne. Taka sama trasa obowiązywać będzie w kierunku Węzła PKP.

Na czas zamknięcia skrzyżowania ul. Kórnickiej z ul. Transportową przystanki wzdłuż ulicy Kórnickiej i Tuleckiej oraz Garby Małe i Garby Wielkie zostaną wyłączone.

- Reklama -
- Reklama -