niedziela, 16 czerwca 2024
23 C
Swarzędz

Otwarty punkt pobrań w Gruszczynie

Na medycznej mapie naszej gminy pojawiła się nowa placówka. Od sierpnia w Gruszczynie, przy ul. Swarzędzkiej działa Laboratoryjny Punkt Pobrań „KRWINKA”, który oferuje szeroki wachlarz badań: podstawowe, specjalistyczne, hormonalne, alergologiczne, wymazy, posiewy a także badania pracownicze.

Zobacz także

- Reklama -

Na początku sierpnia w Gruszczynie swoje podwoje otworzyła nowa placówka medyczne – Laboratoryjny Punkt Pobrań „KRWINKA”. Punkt realizuje szeroki wachlarz badań: podstawowe, specjalistyczne, hormonalne, alergologiczne, wymazy, posiewy a także badania pracownicze. Placówka czynna jest w poniedziałki, środy i piątki, w godzinach od 7. 30 do 11.00.

Wyniki badań dostępne są online tego samego dnia. Dodajmy, że punkt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, kobiet w ciąży a także dla dzieci.

W sierpniu „Krwinka” oferuje specjalną promocję – dostępne pakiety badań (podstawowy, dla kobiet w ciąży, dla seniorów, dla kobiet i mężczyzn 40+) są w niższych cenach, natomiast badanie poziomu cukru jest dla pacjentów gratisowe.

Punkt pobrań mieści się w Gruszczynie, przy ul. Swarzędzkiej 21, obok Przychodni Diagter.

Szczegółowe informacje: www.krwinka-gruszczyn.pl

- Reklama -
- Reklama -