niedziela, 14 kwietnia 2024
15.5 C
Swarzędz

Bumerangiem w Zalasewo

Tuż przy ul. Planetarnej w Zalasewie trwa budowa dwukondygnacyjnej galerii handlowo-usługowej „Bumerang Park”. Oddanie jej do użytku planowane jest na przyszły rok. Czy będzie to miejsce, do którego się wraca niczym bumerang? Czas pokaże.

Zobacz także

- Reklama -

Zalasewo to bardzo prężnie rozwijająca się miejscowość tuż pod Poznaniem, która ze względu na swoje położenie jest jedną z atrakcyjniejszych lokalizacji mieszkaniowych w okolicy. Wraz z rozwojem mieszkalnictwa rozwija się tu także baza oświatowa (sołectwo ma dwie szkoły podstawowe), a także branża handlowo-usługowa. Zalasewo, od pewnego czasu, może pochwalić się kilkoma wielkopowierzchniowymi marketami, teraz – jak wynika z pojawiających się informacji – w przeciągu najbliższego roku do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie dwukondygnacyjna galeria handlowa o powierzchni użytkowej ponad 2500m2. Jej budowa rozpoczęła się wiosną przy ul. Planetarnej, mniej więcej na wysokości Szkoły Podstawowej nr 1. „Bumerang Park”, bo pod taką nazwą będzie funkcjonował ten obiekt, zostanie oddany do użytku  jesienią przyszłego roku. – Bumerang Park w Zalasewie to nowoczesne centrum biznesowe handlowo-biurowe, które wyróżnia się wysokimi walorami architektonicznymi oraz dobrze przemyślaną funkcjonalnością. To miejsce, które zaprojektowaliśmy tak, by było przyjazne zarówno dla naszych inwestorów, jak i ich klientów – czytamy na stronie internetowej inwestycji.

Inwestor rozpoczął już sprzedaż powierzchni handlowej. Łącznie do użytku zostanie oddanych 45 lokali handlowo-usługowych. Większość znalazła już nabywców, aktualnie w sprzedaży pozostało już tylko 10 kwater. Na czerwiec przyszłego roku spółka zaplanowała odbiór lokali od wykonawcy inwestycji, a zakończenie jej realizacji datuje się na wrzesień 2021 r.

- Reklama -
- Reklama -