niedziela, 21 kwietnia 2024
6.3 C
Swarzędz

Zakażona kolejna osoba, więcej ozdrowieńców

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, po kilku dniach przestoju w przekazywaniu statystyk, uaktualniła właśnie dane. Mamy kolejny, 18. już przypadek koronawirusa w naszej gminie, a grono ozdrowieńców powiększyło się o kolejne dwie osoby (do 12). Tym samym w naszej gminie jest obecnie 6 tzw. aktywnych przypadków COV-SARS-2.

Zobacz także

- Reklama -

Po kilku dniach braku informacji ze strony Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej mamy uaktualnione dane dotyczące zakażeń w naszej gminie i powiecie poznańskim. Potwierdzono kolejny, 18. już przypadek zakażenia koronawirusem wśród mieszkańców naszej gminy: dotychczas wyzdrowiało już 12 osób, sześć to nadal tzw. aktywne przypadki. Z grona tych osób: 1 przebywa nadal w szpitalu, 4 w izolacji domowej, a 1 w izolatorium.

- Reklama -
- Reklama -