środa, 24 lipca 2024
21.7 C
Swarzędz

Zaświadczenia na bezpłatne przejazdy autobusami ważne do końca roku!

Zaświadczenia na bezpłatne przejazdy Swarzędzką Komunikacją Autobusową wydane na rok szkolny lub akademicki 2019/2020 zachowują swoją ważność do końca 2020 roku pod warunkiem okazania w trakcie kontroli ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej – informuje swarzędzki ratusz. Nowe zaświadczenia będą wydawane wyłącznie uczniom klas pierwszych szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studentom I roku.

Zobacz także

- Reklama -

Swarzędzki ratusz – w związku z koronawirusem – podjął decyzję, że zaświadczenia na bezpłatne przejazdy Swarzędzką Komunikacją Autobusową (wydane na rok szkolny lub akademicki 2019/2020) zachowują swoją ważność do końca 2020 roku, pod warunkiem okazania w trakcie kontroli ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej

– W celu wydania zaświadczeń dla uczniów szkół ponadpodstawowych zlokalizowanych na terenie Swarzędza, Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu podejmie rozmowy z Dyrektorami, celem dostarczenia odpowiedniej liczby zaświadczeń i umożliwienia ich wydawania na terenie szkół – wyjaśnia magistrat na swojej stronie internetowej.

Jak się dowiedzieliśmy – wzorem poprzednich lat – zaświadczenia dla uczniów szkół podstawowych z terenu naszej Gminy, wydawane będą bezpośrednio przez szkoły. Pozostałe osoby uprawnione do uzyskania zaświadczeń, prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umówienie wizyty w Urzędzie (tel. 61 6512401).

Przypominamy, że zaświadczenia posiadane aktualnie przez uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i średnich, którzy zamierzają kontynuować naukę, zachowują ważność do 30 września.

FotoUMiG
- Reklama -
- Reklama -