Kierowcy byli trzeźwi

Kierowcy, biorący udział w środowym karambolu na ul. Poznańskiej byli trzeźwi – podkreśla policja, informując, że nadal ustalane są wszystkie okoliczności i przebieg zdarzenia. Dwie ranne osoby: kobieta i 12 – letnie dziecko już opuściły szpital. Trzecia osoba – kierowca BMW - z bardzo poważnymi obrażeniami ciała nadal przebywa w szpitalu.

Nie milkną echa groźnego karambolu na ul. Poznańskiej. Przypomnijmy. W minioną środę, krótko przed godziną 19.00,  na miejskim odcinku drogi krajowej nr 92 (ul. Poznańska), na wysokości wjazdu w ul. Tabaki i Stawną doszło do bardzo poważnego wypadku.  

W zdarzeniu uczestniczyły 4 samochody osobowe: BMW, Hyundai, Volkswagen i Opel, którymi podróżowało łącznie siedem osób, w tym dwoje dzieci.   – W wyniku wypadku trzy osoby zostały zabrane do szpitala: kierujący BMW, a także kierująca samochodem Hyundai i 12-letni pasażer – wyjaśnia podinspektor Iwona Liszczyńska z Biura Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Jak się dowiedzieliśmy kobieta kierująca Hyundaiem i 12 – latek już wyszli ze szpitala. Pod opieką lekarzy nadal pozostaje kierowca BMW, który doznał w wypadku bardzo poważnych obrażeń ciała.  Policja nie chce wypowiadać się – na razie – na temat przyczyn i winy któregoś  z kierowców. – Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności zdarzenia i przyczyn wypadku – dodaje podinsp..Liszczyńska.

Jedno jest pewne. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

- Reklama -