środa, 4 października 2023
12.6 C
Swarzędz

Mamy 11. aktywnych przypadków zakażenia!

W świetle poniedziałkowych danych Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznańsku mamy obecnie 1️1 tzw. aktywnych przypadków zakażenia COV-SARS-2 wśród mieszkańców naszej gminy; łącznie koronawirusa wykryto dotychczas u 23 mieszkańców; do tej pory wyzdrowiało 12 osób. W Poznaniu i powiecie poznańskim jest obecnie 267 aktywnych przypadków (w szpitalu 13 osób), łącznie zakażonych – 615 osób.

Zobacz także

- Reklama -

Rośnie liczba przypadków  COV-SARS-2 w powiecie poznańskim, zarówno w Poznaniu, jak i gminach powiatu poznańskiego. Do tej pory zakażonych zostało 615 osób, w tym z Poznania – 369, a  podpoznańskich gmin – 246 osób. Wśród tzw. aktywnych przypadków mamy 267 osób, z czego 13 osób przebywa  w szpitalu. W miniony poniedziałek Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu poinformowała o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem wśród mieszkańców naszej gminy. W świetle najnowszych danych PSSE COV-SARS-2 potwierdzono łącznie u 23 osób  ze Swarzędza i swarzędzkich sołectw. 12 mieszkańców już wyzdrowiało, mamy zatem 11 tzw. aktywnych przypadków. Wśród zakażonych mieszkańców 1 osoba obecnie przebywa w szpitalu, jedna w izolatorium, a 9 pozostaje w izolacji domowej.  

- Reklama -
- Reklama -