środa, 12 czerwca 2024
14.8 C
Swarzędz

Pomoc doraźna w Zalasewie

Przychodnia Gaudium, która od stycznia br. świadczy Nocną i Świąteczną opiekę zdrowotną dla mieszkańców naszej gminy zmieniła swoją siedzibę. „Wieczorynka” przeniosła się z ul. Kórnickiej w Swarzędzu do Zalasewa, na ul. Serdeczną 21G.

Zobacz także

- Reklama -

Od 1 stycznia br. pomoc doraźną –  w ramach NFZ – czyli nocną i świąteczną opiekę zdrowotną świadczy  mieszkańcom naszej gminy (a także Kostrzyna, Kleszczewa i Pobiedzisk) Przychodnia „Gaudium”. Placówka miała dotychczas swoją siedzibę przy ul. Kórnickiej w Swarzędzu. Jak się dowiedzieliśmy  swarzędzka „Wieczorynka” zmieniła niedawno swoją siedzibę, przenosząc się do Zalasewa. Obecnie  mieści się przy ul. Serdecznej 21 G, telefon 61 307 73 07.

Godziny otwarcia:
codziennie od 18:00 do 8:00
soboty niedziele i święta całodobowo

tel. 61 307 73 07

Przychodnia zamieściła na swojej stronie internetowej apel: Ze względu na COVID-19 –  prosimy aby przed wejściem zarejestrować się telefoniczne w celu otrzymania wstępnej teleporady, podczas której lekarz poinformuje o możliwości wejścia pacjenta do przychodni.

- Reklama -
- Reklama -