środa, 12 czerwca 2024
14.8 C
Swarzędz

W środę zamknięcie ulicy Wrzesińskiej

W najbliższą środę, 16 września, w godzinach 7.00-17.00, nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ulicy Wrzesińskiej, na odcinku od ul. Polnej do Rynku. Tego dnia będzie układana nowa nawierzchnia.

Zobacz także

- Reklama -

Jak poinformował swarzędzki magistrat, w najbliższą środę, 16 września, w godzinach od 7.00 do 17.00, nastąpi całkowite zamknięcie ul. Wrzesińskiej, na odcinku od ul. Polnej do Rynku w Swarzędzu. – Tego dnia będzie układana  warstwa ścieralna nawierzchni. Planowany czas realizacji robót będzie zależny także od pogody i może przedłużyć się do dnia następnego, a w przypadku opadów deszczu może nastąpić przesunięcie terminu układania nawierzchni – informuje ratusz.  

Na czas zamknięcia ul. Wrzesińskiej zaplanowano objazdy ulicami Cieszkowskiego, Nowy Świat, Mickiewicza, Zamkową i ul. Rynek. Ponadto nie będzie możliwy wjazd na ul. Wrzesińską z ulic Wiankowej oraz Cechowej, a także z parkingu przy Salonie Cybina oraz markecie Kaufland. Wykonawca robót – Zakład Robót Wielobranżowych Kubiaczyk – ma przeprowadzić  akcję informacyjną wśród mieszkańców i użytkowników lokali przy ul. Wrzesińskiej i sąsiednich.  

Fotorts
- Reklama -
- Reklama -