wtorek, 19 marca 2024
0 C

Trzy medale zapaśników na Mistrzostwach Polski!

16 września przejdzie do historii Unii Swarzędz. Zapaśnicy Unii wywalczyli trzy medale na Mistrzostwach Polski! Jakub Siemiński wywalczył złoto, a Olaf Cierzniewski i Piotr Chełek brązowe medale!

Zawodnicy Unii Swarzędz znakomicie wypadki na Mistrzostwach Polski,  zdobywając 3 medale w najważniejszej w tym roku imprezie w ich grupie wiekowej!

Jakub Siemiński w finale kategorii wagowej pokonał na punkty Jakuba Grabowskiego ze Śląska Wrocław i wywalczył złoty medal.

Olaf Cierzniewski – w kategorii do 71kg – w walce o brązowy medal pokonał zawodnika Olimpa Kostrzyn Mateusza Borysewicza-Woźnickiego, zdobywając brązowy medal.

Z kolei Piotr Chełek – w kategorii do 80kg – w walce o brązowy medal, pokonał zawodnika z Targówka Warszawy  Daniela Zawadzkiego  i również wywalczył brązowy medal!