Młodzicy Swarka z medalami Mistrzostwa Wielkopolski!

Swarek zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek oraz srebrny medal podczas Mistrzostw Wielkopolski Młodzików.

Finały dziewcząt rozegrane zostały na boisku hokejowym w Swarzędzu. Doświadczona w bojach, grająca na co dzień w rozgrywkach chłopców drużyna Swarka nie dała żadnych szans rywalkom. Pokonała AZS Politechnikę Poznańską 15:0, WKS Grunwald Poznań 7:0 oraz AZS AWF Poznań 15:0.

Młodzicy natomiast zakończyli rozgrywki na drugim miejscu. Zadecydowała o tym jedyna porażka poniesiona jeszcze jesienią w meczu z KS Warta Poznań 0:2. W ostatnim turnieju pewnie pokonali rówieśników z WKS Grunwald i AZS AWF po 9:0. Zespół Swarka, po przerwie spowodowanej pandemią, zaprezentował się również bardzo dobrze.

Oba zespoły wywalczyły awans do finałów Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek i Młodzików, które odbędą się 26.09.2020.