niedziela, 14 kwietnia 2024
15.5 C
Swarzędz

Brutalnie pobici w centrum Swarzędza

W poprzedni weekend na Placu Niezłomnych w Swarzędzu, doszło do brutalnego pobicia dwóch mężczyzn. Sprawcy zostali szybko namierzeni i zatrzymani, jeden z nich trafił do aresztu.

Zobacz także

- Reklama -

Ponad tydzień temu, na popularnych Plantach, czyli Placu Niezłomnych w Swarzędzu, doszło do brutalnego pobicia dwóch mieszkańców naszej gminy.  – Ofiary zostały ciężko pobite i doznały poważnych uszkodzeń ciała – relacjonuje wiceszef swarzędzkiego Komisariatu Policji, komisarz Łukasz Witwicki. Napastnicy zostali szybko ujęci przez swarzędzkich stróży prawa. – To trzej mieszkańcy naszej gminy.  Mężczyźni usłyszeli zarzuty ciężkiego pobicia oraz uszkodzeń ciała powyżej 7 dni. Jeden z napastników trafił do aresztu – podkreśla komisarz Łukasz Witwicki.

Fotorts
- Reklama -
- Reklama -