wtorek, 5 marca 2024
3.3 C
Swarzędz

W Swarzędzu debiutuje ALDI

W środę, 28 października o godzinie 6:00, swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep ALDI w Swarzędzu. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Tysiąclecia 38. Łączna powierzchnia sklepu wynosi 1200 m2. Z okazji otwarcia na klientów czekać będą specjalne promocje.

Zobacz także

- Reklama -

Nowy sklep ALDI w Swarzędzu jest obiektem parterowym, którego łączna powierzchnia wynosi 1200 m2.  Tuż przy wejściu do sklepu znalazł się też parking z 60 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 – 18:00. Na potrzeby nowego sklepu sieć zatrudniła kilkunastu pracowników. Dodatkową atrakcja dla rodzin z dziećmi jest nowo powstały plac zabaw, zrealizowany w ramach budowy sklepu ALDI. 

Cieszymy się z naszego debiutu w Swarzędzu. Liczymy na to, że nasz sklep bardzo szybko stanie się ulubionym miejsce zakupów mieszkańców miasta i będziemy mieć okazję do tego, by  otworzyć tutaj nasze kolejne placówki – mówi Dariusz Kujaczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

Od 28 października do 7 listopada klienci odwiedzający nowy sklep sieci, będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI oraz – z sięgającego nawet 51% – rabatu na ponad 80 produktów spożywczych. Klienci, którzy w pierwszych dniach otwarcia odwiedzą sklep otrzymają również drobny upominek.

FotoALDI
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -