sobota, 15 czerwca 2024
20.8 C
Swarzędz

Spółdzielnia zamknięta dla interesantów

W miniony wtorek Spółdzielnia Mieszkaniowa zamknęła dla interesantów biura – budynek Zarządu przy ul. Kwaśniewskiego, administrację osiedli (ul. Gryniów i os. Działyńskiego) oraz dział techniczny na os. Kościuszkowców. Powód? U jednego z pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2.

Zobacz także

- Reklama -

Jak poinformował Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej  u jednego z pracowników Spółdzielni potwierdzono zakażenie koronawirusem. Osoba ta pozostaje na kwarantannie domowej. Osoby, które miały kontakt z zarażonym pracownikiem, również pozostają w domu i pracują zdalnie. – Mając na uwadze bezpieczeństwo i ochronę zdrowia mieszkańców oraz pracowników biur, Zarząd Spółdzielni podjął decyzję o zawieszeniu z dniem27.10 br. działalności Spółdzielni w zakresie osobistej obsługi interesantów– informuje Spółdzielnia Mieszkaniowa w Swarzędzu na swojej stronie internetowej.

W związku z tym od wtorku, 27 października – do odwołania –  zamknięte są dla interesantów: biurowiec Zarządu przy ul. Kwaśniewskiego 1, Administracja Osiedli przy ul. Gryniów 6 i na os. Raczyńskiego 20 i Dział Techniczny na os. Kościuszkowców 26.

SM prosi by mieszkańcy kontaktowali się:
centrala: 61 8174 011, e-mailowy: zarzad@sm-swarzedz.pl.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -