piątek, 23 lutego 2024
10.3 C
Swarzędz

Jak działa ETC Swarzędz?

Ponownie zmienił się zakres funkcjonowania niektórych lokali w ETC Swarzędz. Jak obecnie działa centrum handlowe?

Zobacz także

- Reklama -

Od soboty 24 października cała Polska znalazła się w tzw. czerwonej strefie. Rząd ponownie wprowadził pewne obostrzenia.

W sklepach o powierzchni do 100 m² przebywać może 5 osób na jedną kasę.  Z kolei dla lokali powyżej 100 m² obowiązuje limit 1 osoby na 15 m². W ETC Swarzędz obowiązują również „Godziny dla Seniorów”. Od poniedziałku do piątku, między godziną 10:00 a 12:00, osoby powyżej 60 roku życia zrobią zakupy w Intermarché, Piekarni-Cukierni Natura, Aptece Vita-Pharm, Rossmanie oraz Drogerii Natura. W weekendy, tzw. „Godziny dla Seniorów” nie obowiązują.

Zmianie uległa również działalność lokali gastronomicznych. Wszystkie punkty pozostają otwarte, jednak możliwa jest wyłącznie sprzedaż na wynos lub z dostawą do domu. Nie ma możliwości spożywania posiłku w lokalu lub w strefie foodcourt. Zainteresowani ofertą Sushi&More mogą teraz zamówić jedzenie z dodatkowym rabatem – aż 20% na wszystko. Możliwe jest zamówienie z dowozem (zasięg dostawy do 15 km) lub odbiorem osobistym (na miejscu lub na parkingu ETC Swarzędz). Zamówienia można dokonać poprzez stronę internetową www.sushimore.pl i pod numerem telefonu 663 600 900. Przy zakupach powyżej 100 złotych restauracja zapewnia dowóz gratis. Zamówienie na wynos realizowane są niezmiennie również w Pizza Hut Express, Olimp, Piekarnia-Cukiernia Natura oraz przy stoiskach zewnętrznych m.in. Bafra Kebab i Słodki Kącik. Zmianę wprowadził również sklep PEPCO. Dla komfortu klientów postanowił wydłużyć godziny otwarcia i jest czynny w godzinach 8:00 – 21:00.

- Reklama -
- Reklama -