wtorek, 5 marca 2024
3 C
Swarzędz

Powiat przyznał nagrody wyróżniającym się uczniom

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu odczytano nazwiska uczniów szkół ponadpodstawowych, wyróżnionym przez Powiat Poznański. Stypendia otrzymało aż 116 uczniów, w tym 46 z ZS nr 1 i ZS nr 2 w Swarzędzu; natomiast Nagrodami Starosty za wybitne osiągnięcia nagrodzono 25 uczniów, w tym 15 ze swarzędzkich placówek, prowadzonych przez powiat.

Zobacz także

- Reklama -

28 października br. podczas XXIII sesji Rady Powiatu w Poznaniu, uroczyście odczytano nazwiska wszystkich wyróżnionych uczniów. Ze względu na trwającą pandemię, w tym roku zrezygnowano z tradycyjnej uroczystości.

W roku szkolnym 2020/2021 Stypendia Rady Powiatu w Poznaniu otrzymało aż 116 uczniów ze szkół prowadzonych przez powiat poznański: w tym 20 uczniów z Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu i 26  uczniów z Zespołu Szkół nr 2 w Swarzędzu.

Najwyższą średnią ocen za ostatni rok szkolny uzyskały: Maja Hipś z Zespołu Szkół w Kórniku – 6,00, oraz Marta Stanisławska z Zespołu Szkół nr 2 w Swarzędzu – 5,80. 

Z kolei  Nagrody Starosty za  wybitne osiągnięcia otrzymało 15 uczniów ze swarzędzkich szkół ponadpodstawowych: F. Podgórski, R. Prokopowicz, W. Noculak, Z. Budzyńska, Z. Nowakowska, O. Palacz, J. Modzelewski, D. Michalski, M. Koperski, J. Przymusik, G. Dudziak, I. Dobska, D. Brzęcka, W. Krych i M.Kubicka.

Gratulujemy!

- Reklama -
- Reklama -