sobota, 13 lipca 2024
18.8 C
Swarzędz

Cenne zwycięstwo juniorek Swarka

Kapitalny mecz i wspaniałe zwycięstwo odniosły juniorki Swarka w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Mistrzostw Polski Juniorek. W Poznaniu pokonały srebrnego medalistę ubiegłego roku UKS Orient II Łozina aż 5:0!

Zobacz także

- Reklama -

W piątek 6 listopada br. na stadionie AWF w Poznaniu w ostatnim meczu rundy jesiennej Mistrzostw Polski Juniorek Swarek podejmował mocną drużynę Orientu Łozina. Goście z Dolnego Śląska od kilku lat osiągają bardzo dobre wyniki w kategorii juniorek, w tym sezonie należą do faworytek walki o medale. Dlatego też kompletna dominacja swarzędzkiej drużyny jest ogromnym zaskoczeniem. Od pierwszej do ostatniej minuty dziewczyny Swarka grały lepiej od rywalek, co udokumentowały aż 5 trafieniami. Rywalki w żaden sposób nie potrafiły odpowiedzieć na świetnie grający zespół Oriany Bratkowskiej.
Na zakończenie rundy jesienne sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa. Swarek zajmuje 3. miejsce i traci do liderek, Hokeju Start Brzeziny, tylko 1 punkt. Wiosną rywalizacja o złoty medal Mistrzostw Polski zapowiada się bardzo ciekawie.

- Reklama -
- Reklama -