niedziela, 4 czerwca 2023
5.7 C
Swarzędz

Będzie nowa przychodnia

Na medycznej mapie naszej gminy niebawem pojawi się nowa placówka. 4 stycznia 2021 r. w Zalasewie swoje podwoje otworzy SWAMED – Gabinety Swarzędzkie. Nowa przychodnia oferuje – w ramach NFZ – Poradnię Lekarza Rodzinnego i laboratorium, a także prywatną pomoc doraźną dla dzieci i dorosłych oraz gabinety specjalistyczne.

Zobacz także

Ta wiadomość z pewnością ucieszy liczne grono mieszkańców Zalasewa, ale i pacjentów ze Swarzędza i ościennych sołectw. Już za kilka tygodni, 4 stycznia w Zalasewie przy ul. Średzkiej 49 zostanie otwarta nowa placówka medyczna – Przychodnia SWAMED-Gabinety Swarzędzkie, oferująca m.in. podstawową opiekę zdrowotną (lekarz rodzinny, pediatra, pielęgniarka i laboratorium) w zakresie umowy z Narodowym Funduszem, a także szeroką ofertę prywatnych gabinetów specjalistycznych, m.in. kardiologa, kardiologa dziecięcego, pediatry, diabetologa, endokrynologa, czy diabetologa. Nowością w naszej gminie będzie także prywatna pomoc doraźna dla dorosłych i rodziców, a także możliwość zamówienia wizyty domowej.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -