Jubileusz szefa Swarzędzkich „Armatur”

Grzegorz Meller, dyrektor Fabryki Armatur Swarzędz, świętuje Jubileusz 25 – lecia na stanowisku szefa FAS; zakładu, który za kilka miesięcy obchodzić będzie także okrągły jubileusz – 75 lat istnienia.

Grzegorz Meller z Fabryką Armatur Swarzędz związany jest od 1995 roku, kiedy to objął stanowisko Dyrektora firmy. Dokładnie 15 grudnia świętował Jubileusz 25 – lecia szefowania swarzędzkiej spółce. W  tym czasie firma systematycznie i dynamicznie rozwija się, skupiając się na ciągłym rozwoju technologicznym i inwestycjach. W roku 2010  zakład produkcyjny został przeniesiony z centrum Swarzędza (ul. Grudzińskiego)  do nowo wybudowanej siedziby w Rabowicach. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji elementów kutych i odkuwek matrycowych wykonywanych z metali kolorowych i stali.

Warto dodać, że  także Fabryka Armatur Swarzędz niebawem będzie świętował okrągły Jubileusz. Działa bowiem nieprzerwanie od niemal 75 lat. Chyba jako  jedyna firma w naszej gminie posiada nazwę miasta w nazwie własnej.

- Reklama -