czwartek, 25 lipca 2024
22.2 C
Swarzędz

Finał WOŚP przełożony na 31 stycznia!

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przełożony został z 10 stycznia na 31 stycznia! Swarzędzki Sztab WOŚP zaprasza na internetowe aukcje Allegro. Chętni mogą cały czas przekazywać vouchery lub przedmioty na aukcje!

Zobacz także

- Reklama -

Nie 10 stycznia jak pierwotnie zakładano, a dwa tygodnie później – 31 stycznia – odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze przeznaczone będą na pomoc oddziałom laryngologicznym. Mimo obecnej, trudnej sytuacji, Swarzędz przyłącza się do akcji Jurka Owsiaka.

 Po raz pierwszy w historii,  Swarzędzki Sztab WOŚP uruchomił internetowe aukcje Allegro. Jeśli chcielibyście Państwo przekazać jakiś voucher lub przedmiot, to  prosimy o kontakt: tel.  61 65 10 219, mailowo: biuro@ok-swarzedz.pl lub za pośrednictwem FB.

Swarzędzki Sztab WOŚP nie rezygnuje  z koncertów – odbywać się one będą on-line w formie live stream ze sceny Swarzędzkiego Sztabu WOŚP. Nie zabraknie dobrej muzyki, ciekawych koncertów i występów swarzędzkich artystów. Cały Finał transmitowany będzie na żywo przez Telewizję STK oraz na kanale YouTube: Ośrodek Kultury w Swarzędzu.

Fotook
- Reklama -
- Reklama -