wtorek, 23 lipca 2024
16.5 C
Swarzędz

Będą przerwy w dostawie ciepła!

Szykuje się wielogodzinna przerwa w dostawie ciepła do części mieszkań w Swarzędzu i Zalasewie. Jak informuje Voelia Energia Poznań, naprawa uszkodzonej magistrali ciepłowniczej potrwa ok. 14 godzin, od piątku, 22 stycznia (godz.18.00) do soboty, 23 stycznia (godz. 8.00).

Zobacz także

- Reklama -

Mieszkańcy Swarzędza i Zalasewa, w szczególności osiedli spółdzielczych, w najbliższy piątek i sobotę, na kilkanaście godzin zostaną odcięci od dostaw ciepła. Jak informuje grupa Voelia Energia Poznań, przerwy w dostawie ciepła, spowodowane będą naprawą uszkodzonej magistrali ciepłowniczej. Problemy z ogrzewaniem w części Swarzędza i Zalasewa będą odczuwalne od najbliższego piątku, od godziny 18.00 do soboty, 23 stycznia do godziny 8.00.  Mieszkańcy zostaną pozbawieni ciepła na ok. 14 godzin.

Gdzie będą zimne kaloryfery i zimna woda? Ogrzewania zabraknie m.in. na północnych osiedlach mieszkaniowych (Zygmunta III Wazy, Czwartków, Dąbrowszczaków, Kościuszkowców, ul. Gryniów), na południu Swarzędza (osiedla Raczyńskiego, Działyńskiego, Mielżyńskiego i Cegielskiego). Ciepła nie będzie też w części budynków na ul. Cieszkowskiego, Zamkowej, św. Marcina, Granicznej, Grudzińskiego oraz na Zamoyskiego i Serdecznej w Zalasewie.

Tu szczegółowy wykaz adresów, objętych przerwami w dostawie ciepła: https://energiadlapoznania.pl/wp-content/uploads/sites/6/2021/01/awaria-Swarz%C4%99dz.pdf

- Reklama -
- Reklama -