wtorek, 19 marca 2024
2.7 C
Swarzędz

Triumf Unitów

Po remisie na początek przygotowań, przyszedł czas na pierwsze tegoroczne zwycięstwo. Zawodnicy “Dumy Swarzędza” w meczu kontrolnym pokonali u siebie Victorię Września 4:0.

Gospodarze objęli prowadzenie w 4. minucie spotkania. Do bramki po rzucie rożnym trafił zawodnik testowany. Później piłkarze Patryka Kniata próbowali podwyższyć prowadzenie, niestety nieskutecznie. Gola na 2:0 w 68. minucie strzelił Patryk Pawłowski, który po otrzymaniu celnego podania, wbiegł w pole karne rywala, mijając przy tym kilku przeciwników i uderzeniem po ziemi umieścił piłkę w siatce. Kolejne dwie bramki padły w końcowej fazie spotkania. Najpierw w 83. minucie Gerard Pińczuk głową podwyższył na 3:0, a dzieła chwilę przed ostatnim gwizdkiem dokończył Radosław Barabasz.

Unia Swarzędz – Victoria Września 4:0 (1:0)