15.1 C
Swarzędz
wtorek, 4 października 2022

Krwiobus w Swarzędzu

W najbliższą sobotę, 27 marca warto przyjść do ETC Swarzędz i podzielić się tym, co najcenniejsze – krwią dla potrzebujących. Specjalny krwiobus będzie czekał na parkingu centrum handlowego w godzinach 09:00-14:00.

Zobacz także

Startuje 1. Liga Kobiet

Liderki wygrały turniej KOSSM

Wyższe kary dla gapowiczów

Epidemia COVID-19 sprawiła, że liczba krwiodawców znacznie spadła, co stanowi realne zagrożenie  dla wszystkich, którzy wymagają pomocy. Warto więc wziąć sprawy w swoje ręce i wesprzeć Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Tym bardziej, że wspomnianej pomocy może potrzebować każdy z nas.W sobotę 27 marca w godzinach 9:00-14:00 niemal każdy będzie mógł zrobić dobry uczynek i oddać krew. Co ważne – trzeba być osobą pełnoletnią, która nie przekroczyła 65 roku życia o dobrym stanie zdrowia. Poza tym, na zabieg warto przyjść wypoczętym, po posiłku i odpowiednio nawodnionym. Do krwiobusa należy wziąć też dokument potwierdzający tożsamość zawierający numer PESEL i zdjęcie.

„Świąteczna ZBIÓRKA KRWI” organizowana jest przez Leroy Merlin i ETC Swarzędz we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Poznania.

FotoETC
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -