poniedziałek, 15 kwietnia 2024
7.3 C
Swarzędz

Utrudnienia drogowe w Zalasewie

Jak informuje swarzędzki ratusz, 26 marca rozpocznie się przebudowa ul. Mokrej w Zalasewie. Prace rozpoczną się od budowy sieci kanalizacji deszczowej. Kierowcy muszą uważać na zmiany w ruchu drogowym w tym rejonie i objazdy.

Zobacz także

- Reklama -

Modernizacja ulicy spowoduje utrudnienia w ruchu kołowym. Od godz. 9.00 zostanie zamknięty dla ruchu publicznego pojazdów odcinek ul. Mokrej, na długości od przepustu drogowego przy os. Wiktoriańskim do skrzyżowania z ul. Rivoliego. – Na ww. odcinku ul. Mokrej będzie dopuszczony ruch pojazdów budowlanych oraz pojazdów dojeżdżających do posesji przy ul. Kosteckiego po wytyczonych na terenie budowy przejazdach i dojściach. W pierwszej fazie robót dojazd do ul. Kosteckiego możliwy będzie od strony ul. Rivoliego przez teren budowy, a następnie w miarę postępu robót od strony ul. Planetarnej – informuje magistrat. Prosimy o zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie, stosowanie się do poleceń wydawanych przez pracowników budowlanych na terenie budowy i zachowanie szczególnej ostrożności.

Jak się dowiedzieliśmy objazdy dla pojazdów poruszających się przez ul. Mokrą do ul. Rivoliego wytyczone zostały poprzez ul. Planetarną i Jana Heweliusza i analogicznie dla ruchu w przeciwną stronę.

- Reklama -
- Reklama -