piątek, 19 kwietnia 2024
4.8 C
Swarzędz

Z ulic zniknęły kolejne wraki

Kolejne dwa porzucone auta odholowali – w minionym tygodniu - strażnicy miejscy. Od początku roku z ulic naszej gminy usunięto w sumie 17 zaniedbanych pojazdów.

Zobacz także

- Reklama -

Strażnicy miejscy cały czas kontynuują akcję usuwania porzuconych pojazdów z ulic naszego miasta i gminy. W ostatnich dniach odholowano kolejne dwa auta. – W tym tygodniu odholowaliśmy porzucony Fiat Cinquecento, który wrastał w nawierzchnię na ulicy Rzemieślniczej i zdewastowany Renault Thalia, porzucony na ulicy Wrzesińskiej. Od początku roku usunęliśmy lub spowodowaliśmy usunięcie 17 mniej lub bardziej zaniedbanych aut – relacjonuje Piotr Kubczak, komendant Straży Miejskiej w Swarzędzu. Jak się dowiedzieliśmy  w kolejce do odholowania czeka kolejnych 5 pojazdów: z ul. Geremka, Rabowickiej, Tabaki, os. Czwartaków i ul. Grabowej w Bogucinie. – Kilka kolejnych jest w trakcie „obróbki” i wkrótce trafi na listę, o ile właściciele sami nie zrobią z nimi porządku – dodaje szef straży miejskiej.

- Reklama -
- Reklama -