środa, 12 czerwca 2024
14.8 C
Swarzędz

CCC zaprasza na zakupy 8 maja

Salon CCC, po przerwie związanej z ograniczeniem handlu w galeriach, powraca w nowej odsłonie. Już 8 maja otworzy sklep w ETC Swarzędz, w zupełnie nowym lokalu. Z tej okazji, marka przygotowała dla klientów specjalne promocje – nawet 50 - procentowe.

Zobacz także

- Reklama -

Od 4 maja, w związku ze znoszeniem obostrzeń w centrach handlowych, wracają do funkcjonowania wszystkie sklepy stacjonarne oraz wyspy handlowe i usługowe. W swarzędzkim centrum handlowym zlokalizowanym przy ul. Poznańskiej 6, szykują się jednak zmiany. Już w najbliższą sobotę, 8 maja, CCC zaprasza na ponowne otwarcie sklepu – tym razem, w zupełnie nowym lokalu. Odtąd, sklep zlokalizowany będzie w głównym pasażu ETC Swarzędz, niedaleko salonów Yes i Deichmann. Bez zmian pozostanie natomiast bogata oferta CCC. W najnowszych kolekcjach nadal znajdziemy świetnej jakości obuwie na każdą okazję oraz szeroki wachlarz akcesoriów. Podczas sobotniego otwarcia CCC, w nowej lokalizacji, obowiązywać będą również specjalne promocje. Tego dnia, dla pierwszych 50-ciu klientów przygotowany został rabat 50% na zakupy, natomiast dla pozostałych klientów, tego dnia obowiązywać będzie również rabat 25%, na obuwie dla dorosłych – przy zakupie butów dziecięcych. Dodatkowo, dla pozostałych klientów, przy zakupie za minimum 100zł dostępne będą upominki w postaci toreb na zakupy, wielorazowego użytku – aż do wyczerpania zapasów. Warto więc wybrać się w najbliższą sobotę do ETC i skorzystać z wielu atrakcyjnych okazji, jakie oferuje CCC – w nowej odsłonie.

Dla osób zastanawiających się nad tym, co jest przyczyną relokacji sklepu CCC uchylamy rąbka tajemnicy. Marka pracuje nad specjalnym konceptem, który w ETC Swarzędz ruszy jako jeden z pierwszych w Polsce – właśnie w miejscu poprzedniej lokalizacji salonu. Będzie to sklep Half Price, gdzie klienci znajdą szeroki wachlarz produktów znanych marek, w atrakcyjnych cenach. Oprócz obuwia i akcesoriów, w ofercie dostępne będą m.in: odzież, galanteria, biżuteria, kosmetyki, perfumy, akcesoria podróżnicze, sprzęt sportowy, artykuły spożywcze, elementy wyposażenia domu czy drobny asortyment RTV i AGD.

- Reklama -
- Reklama -