poniedziałek, 27 maja 2024
16.8 C
Swarzędz

Wypadł z drogi i uderzył w drzewo

W minioną sobotę doszło do groźnego wypadku na drodze między Kobylnicą a Wierzonką. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Jedna osoba została ranna; z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

Zobacz także

- Reklama -

W minioną sobotę, kilka minut po godzinie 6 rano, na drodze między Kobylnicą a Wierzonką doszło do groźnego wypadku. –  Po dotarciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, ze w samochodzie została wyrwana część zawieszenia wraz z kołem, a drzewo zostało złamane – relacjonuje Tomasz Tomaszewski, naczelnik OSP Kobylnica. W pojeździe znaleziono nieprzytomną osobę, której strażacy udzielili pomocy przedmedycznej.

Po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego poszkodowany został przekazany ratownikom i przetransportowany z obrażeniami ciała do szpitala – wyjaśnia szef kobylnickich strażaków. Podczas prowadzenia działań jeden pas drogi był zablokowany a ruchem kierowali strażacy. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

- Reklama -
- Reklama -