poniedziałek, 26 lutego 2024
4.2 C
Swarzędz

Ulica Wrzesińska zostanie zamknięta

Jak informuje swarzędzki ratusz, w związku z awarią kanalizacyjną, w dniach 19-21 maja (środa – piątek) ul. Wrzesińska w Swarzędzu zostanie zamknięta, co uniemożliwi przejazd pojazdów w obu kierunkach, jak i zmiany w funkcjonowaniu Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej.

Zobacz także

- Reklama -

W związku z awarią kanalizacyjną, w najbliższych dniach: od środy do piątku, 19-21 maja ulica Wrzesińska na wysokości numerów 1-3 zostanie zamknięta. – Nie będzie możliwości dojazdu ul. Wrzesińską do Rynku, ani przejazdu z Rynku w stronę ul. Cieszkowskiego i Polnej. Przejazd samochodów osobowych w kierunku ul. Polnej będzie możliwy jedynie od strony ul. Kórnickiej ulicami Kilińskiego i Wiankową – informuje swarzędzki UMiG.

Zamknięcie dla ruchu ul. Wrzesińskiej w Swarzędzu spowoduje, że na czas usunięcia awarii zmienią się trasy linii autobusowych Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej:

  • Linia 405 będzie kursować z i do pl. Niezłomnych (przystanek Swarzędz/Rynek) ulicami Piaski, Dworcową i Kościuszki omijając przystanek Swarzędz/Polna.
  • Linia 406 w kierunku Poznania nie będzie kursować ul. Dworcową i ominie przystanki Swarzędz/Dworzec PKP, Swarzędz/Rynek i Swarzędz/Polna. Odjazdy z Centrum Handlowego zostaną opóźnione o 5 min.
  • Linie 412486491492 i 493 do i z Węzła PKP w Swarzędzu będą kursować przez pl. Niezłomnych, ulicami Piaski, Dworcową i Kościuszki dodatkowo zatrzymując się na przystanku Swarzędz/Polna i przystankach przy ul. Kościuszki.
  • Linia 484 na kursach do i z Węzła PKP w Swarzędzu będzie kursować przez pl. Niezłomnych, ulicami Piaski, Dworcową i Kościuszki omijając przystanek Swarzędz/Polna.
  • Linia 484 na kursach do i z os. Kościuszkowców w Swarzędzu pojedzie ul. Polną omijając pl. Niezłomnych i przystanki położone przy ul. Kościuszki.
  • Linia 494 na kursach kończących się na Węźle PKP w Swarzędzu, nie będzie przejeżdżać przez pl. Niezłomnych. Pozostałe kursy (do Garbów i Kobylnicy) będą realizowane z wjazdem do ronda przy Węźle PKP w Swarzędzu od strony wiaduktu w ciągu ul. Polnej, omijając przystanek Swarzędz/Rynek.
  • Linie 490 i 498 nie zmienią swoich tras.
  • W związku ze zmianą tras wystąpią opóźnienia przy realizacji niektórych kursów, za co przepraszamy – informuje swarzędzki magistrat.
Fotorts
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -