1.6 C
Swarzędz
poniedziałek, 5 grudnia 2022

Dni Swarzędza odbędą się 3-4 lipca!

Tegoroczne Dni Swarzędza odbędą się 3-4 lipca! 3 lipca na scenie pojawią się Chłopcy z Placu Broni, Golden Life oraz Dawid Kwiatkowski, a także przedstawiciele muzyki klubowej. Zagrają: djSkytech, duet MELO.KIDS oraz DJ Zet i DJ Johny DJ Nina Suerte. Dodatkowo odbędzie się Festiwal Orkiestr Dętych oraz Festiwal food – truck’ów.

Zobacz także

Jak poinformował dzisiaj oficjalnie burmistrz Marian Szkudlarek, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w tym roku zorganizowane zostaną Dni Swarzędza. Impreza odbędzie się 3-4 lipca. – Tegoroczne Dni Swarzędza będą miały wyjątkowy charakter przede wszystkim ze względu na to, iż tak długo nie mogliśmy spotkać się w przestrzeni publicznej, by wspólnie świętować – podkreślał gospodarz Gminy.

3 lipca na Polanie nad Jeziorem zagrają: Chłopcy z Placu Broni, Golden Life oraz Dawid Kwiatkowski.Po koncertach rozpocznie się wieczór z muzyką klubową. – Do tańca porwą nas djSkytech, duet MELO.KIDS oraz DJ Zet i DJ Johny DJ Nina Suerte. Przy feerii świateł i elektronicznych dźwiękach muzyce bawić się będziemy do późnych godzin nocnych – informuje swarzędzki ratusz.

4 lipca na Scenie nad Jeziorem odbędzie się Festiwal Orkiestr Dętych. Ta tradycyjna impreza od wielu lat przyciąga wierne grono widzów. Atrakcją tegorocznego festiwalu będą dania serwowane z popularnych i lubianych food – truck’ów.

- Reklama -
- Reklama -
Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 171)