środa, 24 lipca 2024
21.7 C
Swarzędz

Zostały trzy dni do końca zbiórki!

Zostały tylko trzy dni do końca zbiórki, prowadzonej na operację prawie 2 – letniego Alexa z Zalasewa, który nie ma lewej rączki i prawej nóżki. Udało się już uzbierać ponad 280 tys. zł., ale cały czas brakuje jeszcze ponad 90 tys. zł. A zbiórka kończy się 1 czerwca br. Czasu jest zatem coraz mniej!

Zobacz także

- Reklama -

O małym mieszkańcu Zalasewa pisaliśmy już kilkukrotnie. Przypomnijmy. Alex urodził się w lipcu 2019 r. z wadami wrodzonymi wszystkich kończyn. – Alex nie ma – niestety – lewej rączki i prawej nóżki. W lewej nóżce brak kości piszczelowej, a trójpalczasta stópka rośnie w odwrotną stronę. Prawa rączka jest także trójpalczasta. Lekarze straszyli nas amputacjami i wózkiem inwalidzkim, ale my się nie poddajemy –  wyjaśnia pani Kamila Nawrot – Ayaba, mama chłopca. Jest jednak ogromna szansa, by pomóc małemu mieszkańcowi Zalasewa. – Od lekarzy z Paley European Institute dowiedziałam się, że Alex ma szansę na stabilizację. Koszt operacji ortopedycznej jest jednak ogromny – dodaje mama Alexa.

Rodzice muszą uzbierać 400 tys. zł. – Muszę prosić o pomoc w zbieraniu środków na operację Alexa! Każde wsparcie to dla nas iskierka nadziei na sprawność – wyjaśnia pani Kamila. Zbiórka na operację Alexa odbywa się tutaj: https://www.siepomaga.pl/wyjatkowy-alex. Do tej pory udało się uzbierać ponad 280 tys., zł, ale nadal brakuje ponad 90 tys. A do końca zbiórki pozostało zaledwie kilka dni. Prosimy swarzędzan o pomoc!

Więcej o Alexie możesz dowiedzieć się na jego stronie Wyjątkowy Alex Nawrot-Ayaba oraz na Instagramie @wyjatkowy_goalex

Zbiórkę można wspierać biorąc udział w licytacjach prowadzonych w grupie: #GoAlex aukcje dla Alex Nawrot-Ayaba

- Reklama -
- Reklama -