Zebrano pieniądze na operację Alexa!

Udało się zebrać ponad 400 tys. zł. na operację nóżki 2–letniego Alexa z Zalasewa. Trwająca od kilku miesięcy zbiórka na www.siepomaga.pl zakończyła się szczęśliwym finałem. Dzięki szlachetnym sercom wielu osób mały Alex ma szansę na odzyskanie sprawności.

- Reklama -

O małym mieszkańcu Zalasewa, potrzebującym pomocy informowaliśmy na naszych łamach wielokrotnie.  Alex urodził się w lipcu 2019 r. z wadami wrodzonymi wszystkich kończyn.  Nie ma – niestety – lewej rączki i prawej nóżki. – W lewej nóżce brak kości piszczelowej, a trójpalczasta stópka rośnie w odwrotną stronę. Prawa rączka jest także trójpalczasta –  wyjaśnia pani Kamila Nawrot – Ayaba, mama chłopca. Szansą dla Alexa na pomoc i częściową sprawność jest operacja ortopedyczna, która miałaby się odbyć w Paley European Institute. Jej koszt jednak jest ogromny, bo ponad 400 tys. zł. Rodzice nie mają takiej sumy,  stąd ich apel o wsparcie operacji  ortopedycznej  syna. Dzięki wielu akcjom charytatywnym, zbiórce na www.siepomaga.pl, kilka dni temu  udało się zebrać magiczną kwotę ponad 400 tys. zł. na operację nóżki 2 – latka. Brakującą kwotę 50 tys. wpłacił anonimowy darczyńca.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, naszym czytelnikom i internautom, którzy aktywnie włączyli się w pomoc dla małego Alexa z Zalasewa i przekazali środki finansowe na operację nóżki!

- Reklama -