czwartek, 25 lipca 2024
22.2 C
Swarzędz

II i V miejsce drużyny z Paczkowa

Znakomicie zaprezentowały się zespoły Kopla Paczkowo podczas małych Mistrzostw Polski w unihokeju. Dziewczyny zdobyły odpowiednio 2. i 5. miejsce.

Zobacz także

- Reklama -

20 czerwca w Łochowie odbyły się Moje Małe Mistrzostwa Polski dziewcząt w unihokeju. UKS Kopla Paczkowo reprezentowały dwa zespoły. UKS Kopla Paczkowo 1 wystąpił w składzie: Julia Kocierz, Lea Różańska, Emilia Duszyńska, Joanna Ziętkiewicz, Oliwia Fiszer i Jagoda Wolska. UKS Kopla Paczkowo 2 natomiast wystąpił w składzie: Natalia Dudzińska, Gabriela Dudzińska, Zuzanna Woda, Alicja Woda, Zofia Halczyńska i Nina Różańska. Turniej okazał się bardzo dużym sukcesem naszego klubu. UKS Kopla Paczkowo 2 zajął V miejsce. Drużyna wygrała z Aligator UKS Chwarzno Gdynia 13:1, zremisowała z OCKK Biedronki SP Chudek 4:4, wygrała z MLUKS Jedynką Trzebiatów 6:3 i w ćwierćfinale przegrała z UKS Pancerni Żurawica 3:5. UKS Kopla Paczkowo 1 z kolei uplasował się na II miejscu. Drużyna wygrała 5 kolejnych meczów: z UKS Jedynka Orzysz 9:1, z MLUKS Jedynka Trzebiatów 8:0, z SP w Halinowie 2:1, ponownie z UKS Jedynka Orzysz 10:2, półfinał z UKS Bankówka Zielonka 10:2. W finale przegraliśmy z INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk 3:7. Do najlepszej czwórki turnieju została wybrana nasza zawodniczka, Joanna Ziętkiewicz. II i V miejsce w Moich Małych Mistrzostwach Polski jest największym naszym sukcesem w tych rozgrywkach.

- Reklama -
- Reklama -