7.7 C
Swarzędz
sobota, 16 października 2021

Od 1 lipca nowy rozkład jazdy

Na czas wakacji wchodzi w życie tzw. letni rozkład jazdy autobusów Swarzędzkiej Komunikacji. Zmiana obejmie przede wszystkim częstotliwość kursowania na kilku liniach: 401 i 405 (406, 407), nie będą też realizowane kursy szkolne na pozostałych liniach (dotyczy linii 484, 492 i 499).

Zobacz także

Zaginiony Dawid nie żyje!

Grasuje kolejny podpalacz?

Wpadł na gorącym uczynku

Ceny prądu zelektryzowały ratusz

Tradycyjnie w miesiącach letnich: lipcu i sierpniu zmienia się rozkład jazdy swarzędzkich autobusów dla dni roboczych. Na czas wakacji wchodzi w życie tzw. letni rozkład jazdy. Od 1 lipca zmieni się częstotliwość kursów na niektórych liniach. – Od 1 lipca wprowadzony zostanie letni rozkład jazdy. Zmienią się częstotliwości na liniach 401 i 405 (406,407) oraz nie będą realizowane kursy szkolne na pozostałych liniach (dot. linii 484, 492 i 499). Ponadto na linii 494 zlikwidowane zostają dojazdy do ronda Transportowa/Planetarna w Zalasewie – wyjaśnia Mariusz Szrajbrowski, kierownik Wydziału Nadzoru Właścicielskiego i Transportu  w swarzędzkim ratuszu. Nowy rozkład można już sprawdzić w planerze podróży na stronie www.swarzedz.pl lub na: www.jakdojade.pl, wpisując odpowiednią datę (np. 01.07.2021). Na stronie swarzedz.pl/komunikacja przystankowy rozkład jazdy będzie dostępny od godzin popołudniowych 30.06.

Przypominamy, że bilety jednorazowe  i okresowe imienne można zakupić w 5  stacjonarnych biletomatach, zlokalizowanych na pętli Kościuszkowców, na Pl. Niezłomnych, przy dworcu PKP (od strony ul. Dworcowej) i na os. Cegielskiego przy przystanku Rondo Raczyńskiego w stronę Poznania oraz na dworcu autobusowym Śródka w Poznaniu. W biletomatach można dokonywać płatności kartą i gotówką.

Fotorts
Poprzedni artykułZjechał z nasypu
Następny artykułMaluch uciekł dziadkom
- Reklama -
- Reklama -

Aktualności

Wpadł do rowu

Powiat powalczy z RDOŚ o obwodnicę

Lider zgasił Płomień

Koncert Tomasza Stockingera

- Reklama -