15.8 C
Swarzędz
sobota, 25 września 2021

100 lat Pani Anny!

Wspaniały jubileusz obchodziła mieszkanka naszej gminy, Pani Anna Wielicka. Jubilatka świętowała setne urodziny!

Zobacz także

Kolejna mieszkanka naszej gminy może poszczycić się wspaniałym Jubileuszem. W miniony poniedziałek, 26 lipca rocznicę urodzin świętowała Pani Anna Wielicka, która obchodziła setne urodziny, dołączając tym samym do grona stuletnich mieszkańców naszej gminy. Jubilatka otrzymała list gratulacyjny od burmistrza Mariana Szkudlarka (który wręczył wiceburmistrz Tomasz Zwoliński) oraz bukiet kwiatów i kosz słodkości.  Redakcja TS przyłącza się do życzeń! Wspaniałych kolejnych urodzin i wielu lat w zdrowiu!

FotoUMiG
- Reklama -
- Reklama -

Aktualności

Uratowali zakleszczonego jeża

Rozgromili Grom

Przeżyli wspólnie 65 lat!

Coraz więcej „Jedynki”

Zderzenie z ciężarówką

- Reklama -