0.3 C
Swarzędz
czwartek, 8 grudnia 2022

Modne suknie ślubne w 2021 roku

Zobacz także

Suknie ślubne na 2021 rok

W 2021 roku modne są suknie ślubne z piórkami. To moda dla panien, które chcą osiągnąć spektakularny efekt. Pióra przeważnie naszyte są na dole sukienki, dodają jej elegancji oraz widowiskowego efektu. Czasami naszywane są przy ramionach, dotyczy to sukienek bez rękawów. Piórka są oczywiście sztuczne, ale prezentują się naprawdę bajecznie.

Innym trendem są hiszpanki

Suknie ślubne w stylu hiszpańskim mogą mieć dół szyty z falban i falbanę przy dekolcie opadającą na ramiona. Są białe, jasnoszare lub błękitne. Hiszpańskie suknie wracają co pewien czas i mają wiele zwolenniczek. W skromniejszej wersji są gładkie, ale mają tren i falbanę opadającą na ramiona. Mogą też być luźne z powodzią falbanek, naszytych na całek kreacji. Wzorów jest wiele, ale hiszpańskie akcenty sprawdzają się doskonale zawsze.

Suknie z długim rękawem

Suknie ślubne z długim rękawem prezentują się pięknie. Mogą mieć rękaw matowy lub z tiulu w kropeczki. To drugie rozwiązanie nadaje sukience lekkości i dodaje jej niezaprzeczalnego uroku. Suknie  z długimi rękawami mają duży dekolt z tyłu i mały z przodu lub wyłącznie duży dekolt z przodu, sięgają ziemi, czasami miewają mały tren. Do takich sukienek należy dokupić buty na słupku oraz kwiat do wpięcia we włosy. Kwiat może być sztuczny, dzięki temu przetrwa cały dzień ślubu oraz wesela. Jest to doskonałą ozdoba, która dodaje urody i sprawdza się naprawdę idealnie. Do włosów może być też mały welon lub diadem ze sztucznych diamencików. Taka ozdoba uczyni całą kreację bardzo piękną i odświętną.

Halter jest modny

Modne są suknie z dekoltem rodzaju halter, czyli okrągłym pod samą szyję. Takie sukienki nie mają rękawów, są do ziemi, długie i proste. Jest to styl nieco retro, ale dodający uroku każdej pani. Dekolt trzymają pod szyją tasiemki uszyte z tego samego materiału, co suknia.

Retro wraca do łask

Suknie z bufiastymi rękawkami nawiązują do stylu retro. Ładnie się prezentują, przypominają nieco kreacje naszych babek i prababek. Często mają formę klepsydry, czyli akcentowaną talię oraz dół szyty z koła, który pięknie wiruje w tańcu. Taka kreacja to marzenie wielu panien młodych. Bufy mogą sięgać łokci, a dalej rękaw jest obcisły i przylega do ręki – to już typowo babcine rozwiązanie, ale bardzo efektowne i warto po nie sięgać jak najczęściej.

Szlachetny minimalizm ma znaczenie

W sezonie 2021 modny jest też minimalizm, czyli suknie długie, proste, z długimi prostymi rękawami. Ich styl jest skromny, nie mają falban ani koronek. Minimalizm jest ponadczasowy i takie suknie ślubne Warszawa są modne od lat. Mogą być do kolana lub połowy łydki, efektowne i na pewno najwyższej klasy. Szyte są z jedwabiu lub innych matowych materiałów, czasami są na nich naszyte kryształki lub małe perełki. Ich jakość to sprawa naprawdę istotna, a niejedna osoba doceni to, co piękne i proste. Niepotrzebny jest nadmiar falbanek czy koronek. Najważniejsze jest to, aby suknia prezentowała się ładnie oraz dodawała uroku pannie młodej. Każda panna młoda na pewno chce cieszyć się taką efektowną kreacją w dobrym stylu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -
Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 171)