poniedziałek, 15 lipca 2024
22.9 C
Swarzędz

Pomoc dla Pana Józefa!

Ponownie zwracamy się o pomoc dla swarzędzanina, który przeszedł udar mózgu. Pan Józef ze Swarzędza wymaga wielomiesięcznej rehabilitacji.

Zobacz także

- Reklama -

Przypomnijmy. Mieszkający od lat w Swarzędzu pan Józef, 25 czerwca doznał udaru niedokrwiennego mózgu. W szpitalu okazało się, że jego stan jest bardzo poważny. Na szczęście, po kilkunastu dniach Pan Józef poczuł się nieco lepiej, ale nadal potrzebuje wielomiesięcznej rehabilitacji. – Tata ma nadal duży deficyt neurologiczny w postaci problemów z mową i niedowład prawostronny. Dzięki wysiłkom neurologopedów widać jednak lekką  poprawę – z dnia na dzień robi małe postępy, które bardzo nas cieszą, jednak zanim wróci do jakiejkolwiek sprawności, minie dużo czasu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz tata być może będzie potrzebował jeszcze dłuższej rehabilitacji. Nasze oszczędności przeznaczymy na leczenie i rehabilitację Taty, ale obawiamy się, że po prostu tych pieniędzy mamy za mało  – podkreśla córka swarzędzanina.

Od 19 sierpnia Pan Józef przebywa już w swoim domu. Na razie porusza się z pomocą balkonika; rozpoczął też rehabilitację w prywatnej placówce, oraz spotkania z logopeda. – Tata jest bardzo szczęśliwy, że wrócił do swojej rodziny po prawie dwóch miesiącach nieobecności. W tej chwili przygotowujemy się do remontu łazienki – podkreśla syn pana Józefa.

Drodzy Swarzędzanie, jeśli chcecie wesprzeć zbiórkę dla Pana Józefa podajemy adres: https://zrzutka.pl/ttpj3r.

Do końca zbiórki zostało tylko kilka dni!

- Reklama -
- Reklama -