środa, 12 czerwca 2024
18.3 C
Swarzędz

Tygodnik Swarzędzki kończy 30 lat!

Trzydzieści lat. Tyle wiosen kończy dzisiaj Tygodnik Swarzędzki. Aż trudno nam uwierzyć, że jesteśmy z Państwem od 1435 tygodni, w każdy czwartek. W zalewie Internetu to nie lada wyzwanie.

Zobacz także

- Reklama -

30 lat „Tygodnika Swarzędzkiego” to zarazem 30 lat z dziejów naszego miasta i gminy, 30 lat odnotowywania sukcesów i porażek, wydarzeń ważnych i tych mniej doniosłych. To w 30. opasłych rocznikach Tygodnika odnajdziecie Państwo dokumentację tego, czym żyła nasza mała Ojczyzna i jej mieszkańcy. W ciągu minionego trzydziestolecia miasto ulegało przeobrażeniom i metamorfozom. Zmiany dokonywały się także w naszej gazecie, często kosztem wielu wyrzeczeń, niezauważalnych dla przeciętnego Czytelnika. Zmieniało się kierownictwo, wydawcy, szata graficzna, redaktorzy. Cel pozostał ten sam: przekazywanie informacji mieszkańcom. Choć nie zawsze było to zadanie łatwe i komfortowe, jak mogłoby się wydawać.

Drodzy Czytelnicy!

Mimo upływu 30. lat, pomimo wszechogarniającej dominacji internetu, trwamy nieprzerwanie, a wraz z nami wierne grono Sympatyków i Czytelników, których z tego miejsca pragniemy serdecznie pozdrowić i podziękować za tych 30 wspólnych lat. Za 1435 czwartków z Tygodnikiem Swarzędzkim. I nie mamy nic przeciwko, byście byli Państwo z nami jeszcze dłużej. Na dobre i złe.

Trzydzieści lat… Taki Jubileusz zmusza do refleksji, mobilizuje do dalszych działań. Chcemy się zmieniać. Wierzymy, że na lepsze. Wiemy, że dla Państwa.

Dziękujemy!

Fotorts
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -