wtorek, 16 kwietnia 2024
7.3 C
Swarzędz

Leon w Zalasewie zagra przeciw Polakom

Jedna z najlepszych drużyn na świecie przygotowania do nowego sezonu zaplanowała w Zalasewie. Sir Safety Perugia potwierdziła udział w XVI Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia w pełnym składzie. Takich siatkarskich gwiazd w Wielkopolsce jeszcze nie było.

Zobacz także

- Reklama -

Obsada XVI Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia wygląda obiecująco. Do czołowych drużyn PlusLigi – Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Projektu Warszawa i Aluron CMC Warty Zawiercie dołączyła bowiem Sir Safety Perugia. – Otrzymaliśmy już listę zawodników, których będzie można podziwiać na żywo w Zalasewie – mówi Anna Sumelka, organizatorka XVI Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia. – Są na niej wszystkie największe gwiazdy włoskiego zespołu – dodaje. Wilfredo Leon (Polska), Matthew Anderson (USA), Simone Giannelli (Włochy) czy Sebastian Sole (Argentyna) – to tylko niektórzy siatkarze światowego formatu, którzy przyjadą do Polski sprawdzić swoją formę przed rozpoczynającym się wkrótce sezonem.

Znakomita większość biletów na imprezę została już wyprzedana. Dzięki staraniom organizatorów udało się jednak wygospodarować dodatkową pulę wejściówek. Można je nabyć w serwisie Ticketos.pl. Przypomnijmy, że w sobotnich (25.09) półfinałach Włosi zmierzą się z Aluron CMC Wartą Zawiercie, a Projekt Warszawa podejmie Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Następnego dnia zwycięzcy zmierzą się w finale, a pokonani w meczu o trzecie miejsce. Spotkania w oba dni zaplanowano na godzinę 12:30 i 15:30.

- Reklama -
- Reklama -